Co vás může zajímat?

Bezpečnost je pro nás to nejdůležitější. Proto jsou všechny naše herní prvky certifikované podle nejpřísnějších norem. Podívejte se.

Každé hřiště navrhujeme tak, aby uneslo nejen silnější děti, ale bez problémů i dospělé. Nosnost herních prvků je nadimenzovaná na opravdu těžké váhy.

Montáž hřiště je otázkou několika dnů. Stavba dětských hřišť je naším denním chlebem, takže nám jde práce pěkně od ruky. Navíc si všechny herní prvky sami vyrábíme nebo je získáváme od prověřených dodavatelů, takže neztrácíme čas s jejich sháněním a rovnou vám můžeme hřiště postavit.

Údržba hřiště 8D je velmi nenáročná. Naše bezúdržbová hřiště nevyžadují prakticky žádnou údržbu, protože je stavíme z velmi kvalitních materiálů, které vydrží desítky let bez nutnosti na ně sáhnout. Zjistěte víc o našich hřištích.

Vlastním rozpočtem. Pokud ho ale nemáte nebo není tak vysoký, nabízíme ještě další čtyři způsoby financování. Můžete si zažádat o dotace, hřiště si pronajmout, výstavbu hřiště si rozfázovat, anebo využít náhradního plnění. Se všemi variantami vám poradíme a zajistíme, co bude potřeba. Podívejte se blíže.

Ani v jednom není problém. I my máme hlavu plnou nápadů, a tak s vámi rádi vaši atypickou představu probereme a proměníme ji ve skutečnost. A pokud si nevíte s podobou hřiště rady, také nevadí. Podíváme se, kde by hřiště mělo stát, co by se do prostoru hodilo a jaký účel by mělo splnit, a navrhneme vám hřiště, jaké by se vám mohlo líbit. Zjistěte více.

Na výrobky z HD-PE polyethylenové desky vám dáme až 10letou záruku. Troufneme si neskromně říct, že v garanci kvality žádnou konkurenci na trhu u nás ani v zahraničí nemáme. Nevíme o nikom, kdo by tak vysokou záruku poskytoval. Navíc vám zajistíme i pozáruční servis. Podívejte se na podrobnosti.

Hřiště 8D jsou při běžném používání takřka nezničitelná. Používáme totiž materiály s extrémní odolností proti opotřebení, vandalismu i nepříznivému počasí. Prvky z HD-PE desek se navíc pyšní označením „antivandal” a „antigraffiti”, takže se nemusíte bát, že by vám je někdo počmáral nebo poničil.

Vyrábíme hřiště pro všechny věkové kategorie – od nejmenších až po ty nejstarší. Na zdravotní nezávadnost i bezpečnost máme certifikáty. Batolata, předškoláci, školáci i teenageři jsou naší typickou skupinou uživatelů, ale stavíme hřiště i pro seniory a zdravotně postižené lidi.

Toho se vůbec bát nemusíte. Výrazné terénní úpravy zpravidla nejsou potřeba. Samozřejmě záleží na náročnosti projektu. U jednodušších hřišť musíme pouze vykopat základové patky, aby herní prvky stály jako přibité, případně upravit terén pro pokládku bezpečnostních povrchů.

Od toho jsme přece tady. Ozvěte se nám a my s vámi rádi probereme možnosti. Případně se podívejte do našeho e-shopu, kde se můžete inspirovat. Návrh a rozpočet hřiště od nás navíc dostanete zdarma.

Ozvat se nám a domluvit si schůzku. Na ní probereme vaše představy i možnosti. Dejte nám vědět přes kontakty. Těšíme se na vás!

Zajímá vás víc? Chcete poradit? Ozvěte se nám.