Bezúdržbová hřiště

SOS vesničky Brno

Pestrobarevné hřiště v areálu SOS vesniček v Brně – Medlánkách prozářilo svou hravostí dosud nevyužitý prostor mezi stromy. Smích dětí a jejich rozzářené oči jsou vždy tou největší odměnou a připomínají nám, proč dětská hřiště děláme tak rádi…

Místo realizace: Brno - Medlánky

Prolézačky na zahradě MŠ Blučina

Krása prolézaček nejvíce vyzní, když je pohromadě hned několik zvířat. A právě to se nám v malebné vesničce Blučina podařilo zrealizovat na zahradě místní mateřské školy. Za výborné spolupráce s paní ředitelkou jsme byli schopni vytvořit nádherné hřiště za necelé čtyři dny. Děti se tak po prodlouženém víkendu dočkaly nádherného překvapení.

Místo realizace: Blučina

Skvělá spolupráce s firmou. Nejen že byli rychlí a pružně reagovali na naše požadavky, ale zároveň jsem si propočítala, že hřiště, přestože jeho pořizovací cena je oproti konkurenci o něco vyšší, mi v dlouhodobém hledisku vyjde mnohem výhodněji. Nyní, po třech letech používání mohu skutečně potvrdit že vše je ve skvělém stavu, reklamace nebyla ani jedna a prvky vypadají stále jako nové.

Mgr. Jana Vana
ředitelka MŠ Blučina
Brno Juliánov - MŠ Family školka

Hřiště pro mateřskou školu v brněnském Juliánově. Nic nás nepotěší více, než dětské oči rozzářené radostí z nově otevřeného hřiště, které přímo hraje všemi barvami!

Místo realizace: Praha

Školka Bedřichovice nad Temží

Krásná školka inspirovaný Londýnem, kterou si ihned zamilovaly nejen děti, ale i dospělí…

Místo realizace: Bedřichovice nad Temží

Přírodní hřiště

Enviromentální zahrada, MŠ Čtyřlístek Kladno

Akátová pyramida, tunel v kopečku, palisády, spiral lavičky, meteo stanice, korouhev, krmítka a další vybavení dokázalo vytvořit krásnou přírodní zahradu pro děti z mateřské školky.

Místo realizace: MŠ ČTYŘLÍSTEK Kladno

Zoo Olomouc - obří kmeny III

Jedna z etap v zoologické zahradě Olomouc. Prolézačka z masivních kmenů potěší nejen děti, ale svým zpracováním zaujme i všechny kolemjdoucí…

Místo realizace: Zoologická zahrada Olomouc, příspěvková organizace

Zvířecí zahrada v Zoo Olomouc

Zvířata vytesaná z dřevěných masivů jsou jako živá. Krásně doplnily olomouckou zoologickou zahradu a potěšily mnoho dětí, které se tak konečně mohou na exotická a divoká zvířata nejen podívat, ale i si na ně sáhnout, či nimi dokonce prolézt.

Místo realizace: Olomouc

Jednoduše krásná, zvířata jsou jako živá.

Ing. Josef Stéblo
Koordinátor nočních zvířecích aktivit

Zajímá vás víc? Chcete poradit? Ozvěte se nám.

Mapa realizací

Naše práce najdete od Tišnova po Paříž

  • Ekohřiště
    s fotoreferencí
  • Ekohřiště
  • Bezúdržbová hřiště
    s fotoreferencí
  • Bezúdržbová hřiště